Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılından bu yana danışmanlık hizmetleri sunan Hasan Basri İnce liderliğinde kurulan KOBİ Strateji Yönetim ve Danışmanlık firması, müşterilerine proje yönetim danışmanlığı, e-ticaret yönetim danışmanlığı ve firmalar için gerekli olan belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile,

-   Çeşitli firmalara yaklaşık 10.000.000 TL’lik  hibe kazandıran 37 KOSGEB projesi,

-   150 işletmenin açılışı için 7.500.000 TL’lik hibe kazandıran Girişimcilik destek programı,

-   9 Kalkınma Ajansı projesi,

-   5 ARGE projesi,

-   18 Tarım kırsal kalkınma projesi,

-   100’ün üzerinde CE, ISO ve diğer belgelendirme hizmetleri üretmiştir.           

“Çok Odaklı” Yaklaşım Modeli

   Etik değerlere inanmış firmamız, “çokodaklı yaklaşım” modeli ile kaite politikasını revize ederek fark yaratmaktadır. Geleneksel anlayışta tek odak noktası haline getirilen müşteri memnuniyeti, firmamızın ortaya koyduğu modern yaklaşım ile tek odak noktası olmaktan çıkarılarak "çok odak yaklaşımı" ile daha kapsamlı hale getirilmiştir. Hazırladığımız tüm projelerde, uzman kadromuzun bilgi ve tecrübeleri, geçmişten alınan kurumsam dersleri ve etkili zaman yönetimi ile müşteri memnuniyeti gözetilirken mevzuta uygunluk (kalite, iş güvenliği, çevre, bilgi güvenliği vs),kamu yararı, toplumsal çıkarlar, ülke ekonomisine katkı ve katma değeri yüksek ürün ortaya koyma noktaları yeni odak noktaları olarak dikkate alınmakta, böylece elde edeceğiniz fayda, uzun vadede maksimize edilmektedir. Sizin attığınız adımlardan yarar sağlamanız, bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır. Unutmayın, sizin farkınız bizimle çalışmak, bizim farkımız sizinle yürümektir. Bu kapsamda,

-   Müşteri yararını ön planda tutma,

-   İhtiyaçlar doğrultusunda hazırlanacak projeyi, geçmişten alınan dersler ışığında üretme,

-   Yasal mevzuatlar çerçevesinde optimum yarar sağlayacak adımları atma,

-   Kamu yararını gözetme,

-   “Daha iyisini nasıl yaparım” felsefesi çerçevesinde zamanı etkin yönetme hususlarında hem işletmelere hem de kamuya yararlı olmak, yararlı yaklaşım modelimizin temel amacıdır.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olupsektöründe öncü olmaktır.

 

Misyonumuz

Misyonumuz, bünyemizde bulundurduğumuz uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun olarak müşteri memnuniyetini, kamu ve toplumsal yararı da gözeterekkaliteli ve çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermektir.